Garanti Bankası Araç Kredisi : İlk Otomobilim Kredisi

Hayallerindeki otomobile ilk defa sahip olmak isteyenler için özel oto kredisi Garanti’ den!

Garanti, ilk kez otomobil sahibi olacaklara çok özel bir paket sunuyor.

Paketin içinde:
Cazip faiz oranlarıyla oto kredisi,
Yolda kaldığınızda yardım alabileceğiniz Garanti Asistan Hizmeti*,
İşsiz kalmanız durumunda kredi taksitlerinizi ödeyen İşsizlik Sigortası** ( Üstelik ilk sene primin yarısı Garanti’ den),
Flexi akaryakıt paketi alana ücretsiz Garanti OGS Cihazı***
Akaryakıt harcamalarında 5 kata varan bonus kazandıran, Flexi Akaryakıt Paketi bulunmaktadır.

İlk Otomobilim Kredisi’yle otomobil sahibi olmanın tam zamanı!

Faiz ve Ücretler

 

*Garanti Asistan Hizmeti: Bu hizmet Flexi Card’ın ek hizmetidir. Teknik yardım kapsamında aşağıdaki hizmetler bulunmaktadır:

2

Aracın en yakın tamirhaneye çekilmesi, olay müşterinin evinden en az 100 km uzakta gerçekleşmişse, müşteri tercihine göre; aracın onarımı süresince, otelde konaklama, beklemeden eve dönme veya seyahate devam etme için gerekli işlemlerin organize edilmesi ve limitler dahilinde masrafların karşılanması.

Otomobilin onarım sonrası ikametgah adresine götürülebilmesi için seyahat masraflarının karşılanması. Eğer müşteri veya belirlediği kişi hastalık veya yaralanma nedeniyle otomobili alamayacak durumda ise aracın sürücü ile naklinin sağlanması. Ayrıca kaza ya da arıza bölgesinde bulunmamaları halinde, yedek parçaların başka yerden temin edilerek aracın onarıldığı tamirhaneye gönderilmesi.

**İşsizlik Sigortası: İlk sene için ödeyeceği prim tutarının yarısı Garanti Bankası tarafından karşılanır. Takip eden senelerde İşsizlik Sigortası otomatik olarak yenilenir ve prim tutarının tamamı müşterinin kredi kartından ödenir

***Ücretsiz Garanti OGS Cihazı: Köprü ve Otoyol geçişleriniz için Akaryakıt Paketli Flexi kredi kartınızdan otomatik tahsilat emri verdiğinizde OGS cihazınız ücretsiz gönderilecektir. Flexi ve OGS için başvuru alınacaktır. Başvuruları onaylanan müşterilerin OGS harcamalarının Flexi Akaryakıt Paketi’ yle ödenmesi için otomatik ödeme talimatı vermesi gerekmektedir. Flexi’ si onaylanan müşterilerin OGS cihazları 2 hafta içinde gönderilecektir. Ücretsiz OGS cihazı gönderimi stoklarla sınırlıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir