Anadolubank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

 Anadolubank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir –  İhtiyaç kredisi kadar kullanıcılara kolaylık sağlayan fakat ihtiyaç kredisi gibi formalite istemediği için taksitli nakit avans oldukça kullanışlıdır. Kullanıcılar genellikle kredi kartlarında böyle bir özelliğin olmasını acil nakit para ihtiyacı olma ihtimalinden kaynaklı bulundurmak ister. Bu imkanı sağlayan bankalardan biri de Anadolubank’tır. Var olan kartınızla beraber Anadolubank nakit avans çekmek özelliğine sahip olabilirsiniz. Üstelik banka, sizlere sabit ve uygun oranlı faizler sunmaktadır. Anadolubank’a ait kredi kartınızda böyle bir özellik yoksa ya da varsa ve kullanmak istiyorsanız yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Anadolubank Taksitli Nakit Avans Şartları Neler?


Öncelikle bilmeniz gerekenlerin başında taksit sayısı/ vade gelmektedir. Anadolubank kullanıcılarına 2 ile 12 ay arasında bir taksit imkanı sunmaktadır. Ayrıca, Anadolubank taksitli nakit avans kapsamında minimum günlük kullanım limiti 300 TL’dir. Alabileceğiniz maksimum limit ise 20 bin TL’dir. Oldukça iyi bir üst sınırı vardır. Neredeyse bir ihtiyaç kredisi görevi görebilir. Diğer şartlara gelirsek, eğer hesabınızın borcunu erken kapamak isterseniz sadece internet şubesi üzerinden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank’ın kredi kartlarında bulunan World özelliği nakit çekim özelliğini kapsamamaktadır. Ayrıca belirlediğiniz ödeme planına göre 30 gün sonra ilk taksitinizin ekstresi elinize ulaşır. Gecikme durumlarında da çoğu bankada olduğu gibi alışveriş faizi eklenir hesabınıza. Eğer ATM’den kullanmak istiyorsanız da günlük çekim limitiniz maksimum 3 bin TL olacaktır.

Anadolubank Nakit Avans Çekim Yöntemleri


   Anadolubank ATM’lerinden
Anadolubank İnternet Şubesi
Çağrı Merkezi

Belirlediğiniz 300 ile 20 bin TL arasında nakit avans miktarı ve 2 ile 12 arasında değişen vade sayısından sonra ödeme planınızı çıkarmanız gerekir. Ardından size en uygun seçenekler için Anadolubank üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank taksitli nakit avans nasıl çekilir konusunda da yukarıda belirttiğimiz üç seçenekten bahsetmemiz gerekir. Öncelikle ATM’lerden ve internet üzerinden dilediğiniz zaman kartınıza tanımlı olan nakit avans miktarı üzerinden 7/ 24 işlem yapabilirsiniz. ATM’lerden “Eşit taksitli nakit avans” seçeneğini seçtikten sonra simülasyon ekranında çıkan yazıya onay vermeniz yeterli olacaktır. İnternet şubesi üzerinden de aynı başlık altında bulunan nakit avansı seçmeniz yeterli olacak. Son seçenek ise çağrı merkezi üzerinden yardım almaktır.

Anadolubank Taksitli Nakit Avans Geri Ödemeleri


Anadolubank bünyesinde verilen nakit avansınız için, geri ödeme süresi boyunca sahip olduğunuz kredi kartınızın hesap kesim tarihinde maalesef hiçbir değişiklik yapılamamaktadır. Yanı sıra, Anadolubank nakit avans geri ödemelerinizde asgari tutarın altında ya da geç ödemelerde günlük avans faizi işlenmektedir. Ayrıca erken kapama imkanından bahsetmiştik. Bu işlemi yaptığınız takdirde SMS ile bilgilendirilmeniz gerekiyor. İşleminizin gerçekleştiğinden emin olmak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Son olarak, %1,84’lük bir faiz oranı işlendiğinden bahsetmiştik.  Belirlediğiniz taksit sayısı boyunca düzenli asgari tutar ödemelerinizde de bu tutar işleyecek, bu sebeple erken kapama durumlarında faizden muaf olamamaktasınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir